O nas

Jako P.H.U. T&D funkcjonujemy na rynku od 1992 roku. Początkowo, do 2002 roku, świadczyliśmy usługi w branży elektrycznej przy montażu instalacji elektrycznych i automatyki przemysłowej. Obecnie skupiamy się przede wszystkim na dystrybucji gazu propan i propan-butan do butli, zbiorników gazowych i stacji LPG. Żory i Rybnik to jedne z głównych ośrodków miejskich, gdzie dostarczamy gaz w butlach oraz gaz do ogrzewań. Pszczyna, Racibórz, Gliwice, Wodzisław i Bielsko-Biała, ale też okolice tych miast to kolejne okręgi, gdzie zaopatrujemy Klientów indywidualnych i biznesowych w wysokiej jakości produkt, zawsze potwierdzony certyfikatem jakości i spełniający wymagane normy.

dostawa butli gazowych rybnik

Nie mamy sztywnych warunków współpracy, działamy elastycznie, bo doskonale rozumiemy wszystkich, mniejszych i większych klientów, którzy mają różne potrzeby i wymagania. Dlatego zawsze staramy się stworzyć rozwiązanie optymalne naszym Klientom, w czym na każdym etapie pomaga wykwalifikowana, doświadczona, a jednocześnie ciągle doszkalająca się kadra P.H.U. T&D.

Chcąc wyjść naprzeciw potrzebom lokalnego rynku, ciągle rozwijamy sieć detaliczną sprzedaży gazu w butlach oraz gaz do ogrzewań. Między innymi dlatego intensywnie pracujemy nad rozszerzeniem oferty na nowe rynki. Obecnie podjęliśmy szeroko zakrojoną współpracę z firmą TMT ROWGAS, aby stale rozwijać stacje LPG. Rybnik, Toszek i Rzuchów to dopiero początek naszej długiej i owocnej współpracy.

zbiorniki gazowe żory

Działamy w branży gazowej od 2002r

Specjalizujemy się w dystrybucji gazu propan i propan-butan. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów która jest zawsze potwierdzana certyfikatem jakości oraz spełnia wymagane normy.

KONTAKT

Biuro: +48 609 795 797
Sprzedaż: +48 603 202 078
e-mail: tid@rowgas.pl